logo 120 x 120.png
prázdné okýnko malé tenké.png

náš příběh

Dobrý den,

jmenuji se Alena a chtěla bych vám sdělit několik základních informací o mě a mém projektu.

Nápad vyrábět šablony na různé kreativní tvoření vzešel z mé velké záliby zdobení perníčků. Pro všechny, kteří s tímto máte nějaké zkušenosti tak víte, že né vždy se vám podaří vykouzlit právě ten motiv, po kterém jste toužili. A tak jsem trošku cestovala po cestě netu, až jsem objevila jisté šablony, které jsou pro mé velké zklamání k dostání hlavně v zahraničí. A protože jsem tak trošku nedůvěřivá, nechtěla jsem s nimi nikterak obchodovat, ať už kvůli ceně, tak i kvůli dopravě a také jazyku.

A tak jediné, co mi zbývalo bylo pátrání a pořízení vlastních šablon. Cesta však byla ještě trošku krkolamná, protože ne všechny materiály můžete použít na potraviny, ne všechny fólie jsou k dostání, ne všechny fólie jsou dobře omyvatelné a recyklovatelné, apod.

Dobrá věc se ale podařila a já jsem tak dala vzniknout šablonám, které jsou vyráběny z fólie vhodné jak na potraviny, tak i dobře recyklovatelné a také skvěle omyvatelné a pružné. Díky těmto vlastnostem se i vy můžete těšit z mých šablon a dopřát si tak nejen skvělé tvoření na dorty, perníčky, sušenky, ale stejně tak i na tvoření vzorů pro scrapbooking, malování, vytváření obrázků, nanášení barvy na látky a dalších kreativních činností.

Doufám, že se z mých šablon budete těšit stejně tak jako já a velmi dobře vám poslouží při vašich kreativních činnostech.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one